Ekip Taşımacılığı
Hava Yolu Sirketlerine özel bu hizmetimizde konforlu ve Milas - Bodrum havalimaninda bir ilk olan telsiz sistemli VIP araçlar ile uçus ekiplerinin transferleri gerçeklestirilmektedir.

Gözen Air Servis'e ait tüm özel uçaklara, Airmark, Palmali, Tailwind, Sky Airlines, Turkuaz, Freebird,Tarhan Airlines gibi Türk ve Dünya Havayolu tasimaciliginda önemli yol katetmis markalara verdigimiz bu hizmetimiz Vapora Kalitesi ve Profesyonel is bilinci garantisi altinda gerekli tüm teknolojik donanim ve egitimli personel kriterlerini eksiksiz sunmaktadir..

Bölgemizde bir ilk olan Telsiz sistemi ile es zamanli iletisim teknolojisinin kullanildigi ve müsteri memnuniyeti gelistirme programimizda önemli noktalardan biri olarak genisletilmis araç konforu sayesinde siz degerli müsterilerimize farki fark ettirecek bir yol izlenmistir.Uçus ekiplerinizin hizli ve rahat edebilmeleri için tüm olasiliklar düsünülmüs VIP servis araçlarimizla zamaninda alana ve dönüs uçuslarinda ise evlerine transferini saglamak olan bu hizmetimizde de diger tüm çalisma alanlarimizda oldugu gibi size en iyiyi sunmanin gururunu tasimaktayiz.

Baska bir yenilik olarak ise teknolojik donanimimiza yeni eklenmekte olan GPS araciligiyla uydu baglantili araç izleme modülleri ile size tahsis edilmis olan araçlarinizi internet üzerinden anlik olarak takip edebilmektesiniz.

Her zaman daha iyiyi elde edebilmek ve siz degerli müsterilerine sunabilmek için kendini yenileyen firmamiz sektörümüzde her yeniligi hizmetinize sunmaya devam edecektir.
 
Hızlı Rezervasyon / İletişim: +90 532 793 4157  |  info@vapora.com.tr
(dw) site by dynamic web