Personnel Transportation
 Yapısı gereği, müşterisinin önüne çıktığı an tüketilen ve telafisi olmayan, hizmet biçimi olan personel tasimaciliginda servis araçlarini kullanacak sürücüler hizmet verilecek isletmenin yapisina, çalisanlarina ve beklentilerine göre seçilmektedir.

Isbasi yapmadan önce son adim olan servis hizmeti, tasinan personelin isyeri performansini ve verimliligini, is bitiminden sonraki eve gidis süresindeki dinlenme anini dogrudan etkilediginden servis aninin güvenli, konforlu ve huzurlu bir sekilde geçirilmesi hedeflenmistir.

Güçlü araç filosuyla günlük personel tasima sayisi 300 kisiyi tasiyor olmanin verdigi sorumluluk ve gurur duygusu, bizleri servis hizmetlerini daha güvenlik, daha pratik ve nitelikli yapabilmenin yollarini aramaya itmektedir.

Havas personeli gibi yüksek güvenlik gerektiren servis hizmetini dahi bu sorumluluk ve gurur bilinciyle hayata geçiren VAPORA TUR. TAS. LTD. STI. büyüyen ve büyüdükçe uzmanlasan kadrosuyla kurumsallasmanin gerekliliklerini yerine getirmeye devam edecektir
Contact Us: +90 532 793 4157  |  info@vapora.com.tr
(dw) site by dynamic web